Sanal Sunucu Kirala %20 İndirim Fırsatını Kaçırma !!
0
Gün
0
Saat
0
dakika
0
Saniye

Yüksek Performanslı Sanal Sunucu Kirala

Sanallaştırma ve bulut teknolojisinin üstün özellikleri ile yüksek performans ve kolay yönetim bir arada.

Intro

Üstün Bulut Mimarisi ile Güçlü Sanal Sunucular

Üstün Donanım, Üstün Hizmet

- Ekonomik Sanal Sunucular -

XCloud Mini

101.20

%10
iNDiRiM

92,49

/ay

advanced divider

₺110,99 /ay – Yenilendiğinde

XCloud Small

207.15

%10
iNDiRiM

188,32

/ay

advanced divider

₺225,99 /ay – Yenilendiğinde

XCloud Large

269.28

%15
iNDiRiM

234,16

/ay

advanced divider

₺280,99 /ay – Yenilendiğinde

XCloud Large+

355.53

%15
iNDiRiM

309,16

/ay

advanced divider

₺370,99 /ay – Yenilendiğinde

- Profesyonel Sanal Sunucular -

XCloud Pro

214.99

%20
iNDiRiM

179,16

/ay

advanced divider

₺214,99 /ay – Yenilendiğinde

XCloud Ultra

514.99

%20
iNDiRiM

429,16

/ay

advanced divider

₺617,99 /ay – Yenilendiğinde

XCloud Plat

926.24

%30
iNDiRiM

712,49

/ay

advanced divider

₺854,99 /ay – Yenilendiğinde

XCloud Plat+

1099.57

%30
iNDiRiM

845,82

/ay

advanced divider

₺1014,99 /ay – Yenilendiğinde

NVMe SSD Depolama ve İntel İşlemciler

Heyecan verici bir projeniz mi var? Bunu gerçekleştirecek teknolojiye sahibiz. Dört kıtaya yayılmış sektör lideri HPE ve DELL sunucularında çalışan NVMe SSD depolama ve AMD EPYC işlemcilerle yüksek performansı deneyimleyin. Sektör standardı KVM sanallaştırma platformu ile sanal sunucu ve sanal sunucu kiralama ihtiyaçlarınıza tam sahip olun.

HPE ve DELL sunucularımız, NVMe SSD depolama ve AMD EPYC işlemcilerle birleşerek sanal sunucu performansınızı maksimuma çıkarır. Sanal sunucu kiralama hizmetlerimizle projelerinizi hızla hayata geçirin ve rekabette öne çıkın.

Intro
Intro

20.000 Mb/s Ağ

Fiber bağlantı altyapımız, sanal sunucu ve sanal sunucu kiralama müşterileri için 20.000 Mb/s ağ hızı sunar. Sanal sunucu hizmetlerimiz, işletmenizin performansını artırır ve verimliliğinizi maksimize eder. Sanal sunucu kiralama çözümlerimiz, esnek ve ölçeklenebilir altyapıya sahip olmanızı sağlar.

Sanal sunucu kiralama hizmetlerimiz, maliyetleri düşürür ve kaynakları verimli kullanmanızı sağlar. Fiber bağlantı altyapımız sayesinde, sanal sunucu hizmetlerimiz her zaman en yüksek hızda ve kesintisiz çalışır. Sanal sunucu ve sanal sunucu kiralama ihtiyaçlarınız için en ideal çözümleri sunuyoruz.

Yedeklemeler ve anlık görüntüler

Otomatik haftalık yedeklemelerle sanal sunucu ve sanal sunucu kiralama verileriniz hep güvende. Sanal sunucu hizmetlerimiz, büyük değişiklikler yapmanız gerektiğinde kolayca bir anlık görüntü oluşturmanıza olanak tanır. Sanal sunucu kiralama çözümlerimizle, bir hata oluşması durumunda dakikalar içinde önceki sürüme dönebilirsiniz.

Sanal sunucu yedekleme sistemi, verilerinizin güvende kalmasını sağlar ve her türlü değişiklikte size esneklik sunar. Sanal sunucu kiralama hizmetlerimizle, anlık görüntüler sayesinde her zaman bir geri dönüş noktanız olur. Sanal sunucu ve sanal sunucu kiralama ile hatalardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Intro
Otomasyon Sistemi

Sanal Sunucunuza 1-Tık Yazılım Kurun

Sanal sunucularınız için en popüler Linux tabanlı işletim sistemlerinden birini seçin, biz sizin için otomatik kuralım.
Sanal Sunucu Kirala
Sanal Sunucu Kirala

Güvenlik Duvarı ve DDoS Koruması

Sanal sunucunuzu her adımda güvende tutun. Sanal sunucu güvenliğimiz, Wanguard DDoS filtrelememiz ve yapılandırması kolay güvenlik duvarımızla sağlanır. Sanal sunucu kiralama hizmetlerimizle, her türlü zararlı trafiği uzak tutabilirsiniz. Sanal sunucu altyapımız, yüksek güvenlik standartlarına göre optimize edilmiştir.

Sanal sunucu güvenliğimiz, saldırılara karşı etkin koruma sağlar. Sanal sunucu kiralama çözümlerimiz, iş sürekliliğinizi garanti altına alır. Sanal sunucu hizmetlerimiz, zararlı trafiği etkili bir şekilde filtreler ve sisteminizi korur. Sanal sunucu kiralama ile, güvenli ve kesintisiz bir deneyim yaşarsınız.

Intro
Intro

Tarayıcı Terminali

Sanal sunucu ve sanal sunucu kiralama hizmetlerimizle tarayıcınızdan kısayol çalıştırarak dosyaları kolayca düzenleyin veya VDS ayarlarını değiştirin. Sanal sunucu altyapımız, ek yazılım yüklemeden komutlarınızı girip web tabanlı terminalden çalıştırmanıza olanak tanır. Sanal sunucu kiralama ile esnek ve güçlü bir kontrol elde edersiniz.

Ek yazılım yüklemeden sanal sunucu komutlarınızı web tabanlı terminalden çalıştırın. Sanal sunucu kiralama ile tüm kontrol sizde. Sanal sunucu altyapımız, verimliliğinizi artırır ve iş süreçlerinizi kolaylaştırır. Sanal sunucu kiralama hizmetlerimizle, her türlü teknik ihtiyacınıza anında çözüm bulun.

Ölçeklenebilir VDS Sunucu

Küçük başlayıp projeniz büyüdükçe sanal sunucu ve sanal sunucu kiralama kaynaklarınızı da artırın. Projeleriniz için daha fazla sunucu kaynağına ihtiyaç duyduğunuzda, sadece birkaç tıkla daha yüksek bir sanal sunucu kiralama planına geçin.

Sanal sunucu kiralama hizmetlerimizle, işiniz büyüdükçe esneklik sağlarız. Projeleriniz için ideal sanal sunucu planını seçin ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak ölçeklendirin. Yüksek performanslı sanal sunucu kiralama çözümlerimiz, her türlü talebi karşılar.

Intro

Sanal Sunucu Nedir ?

Sanal sunucu (Virtual Server), bir sunucunun kaynaklarının bölümlere ayrılmasını sağlayan ve kullanıcılara sunucu üzerinde daha fazla kontrol sunan bir sanallaştırma teknolojisidir.
By Weridata Ekibi

Kaliteli & Prestijli Markalar

4.9 / 5 Oy

5 Yıldızlı Hosting

Sanal Sunucu Kirala

Bu sanal sunucu hizmeti, işlerimi hızlandırmamı sağladı. Sunucunun hızı ve güvenilirliği, işlerimi sorunsuz bir şekilde yürütmemi sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sanal Sunucu KiralaSanal Sunucu KiralaSanal Sunucu KiralaSanal Sunucu KiralaSanal Sunucu Kirala
Ayşe Yılmaz
Sanal Sunucu
Sanal Sunucu Kirala

Müşteri hizmetleri her zaman yardımcı oldu. Herhangi bir sorunla karşılaştığımda, 7/24 teknik destek ekibi hemen yardımcı oldu. Bu, işlerimi aksamadan devam ettirmemi sağladı.

Sanal Sunucu KiralaSanal Sunucu KiralaSanal Sunucu KiralaSanal Sunucu KiralaSanal Sunucu Kirala
Mehmet Öztürk
Borsa Sunucusu
Sanal Sunucu Kirala

Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımlı özellikleri sayesinde, sunucu yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu hizmeti kullanmaya başladığımdan beri çok zaman kazandım.

Sanal Sunucu KiralaSanal Sunucu KiralaSanal Sunucu KiralaSanal Sunucu KiralaSanal Sunucu Kirala
Fatma Demir
Web Hosting
Virtual Private Server kelimelerinin kısaltılması ile VPS terimi elde edilmiştir. Virtual Dedicated Server kelimelerinin kısaltılmasıyla da VDS terimi elde edilmiştir. İki sistemde de ana sunucunun daha küçük sunuculara bölünmesi vardır. Web site sunucularının yetersiz kaldığı durumlarda kullanılabilir. Ana sunucu yine sabittir. VPS sanal sunucuları, yani bölünmüş olan sunucular ana sunucunun özelliklerine göre çalışmaya devam ederler. Buradaki amaç ana sunucunun yükünü azaltmak ve web sitesinin performansını yükseltmektir. VDS sunucu sisteminde ise donanımsal olarak bir bölünme vardır. Küçük sunucular, ana sunucudan bağımsız işletim sistemleri kullanabilirler. Bir VDS sanal sunucusunun özellikleri ile diğerlerininki farklı olabilir. Yani bir ana sunucudan bölünün VDS sunucular farklı özellikler içerebilir. Ayrıca ana sunucudan bölünerek farklı VDS sunucuların elde eldildiğini var saydığımızda, bir VDS sunucusunda meydana gelen problem diğer VDS sunucuları etkilemeyecektir.
En iyi VDS sunucu almak için bizi tercih eden müşterilerimize yazılım desteği de sunarız. VDS sunucularımızda üst düzey donanımlar hakimdir. Bu donanımların kurulum ve kullanım aşamalarında yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Her türlü yazılım intiyacınız için destek oluruz. Kullanımınız sırasında ise hiçbir limite takılmazsınız.
İşlemci, Ram, disk, trafik özelliklerine göre farklı paketler bulunur. Özellikleri geliştikçe fiyat paketleri de artar. Web sitenizin ihtiyacı olan VPS özelliklerine göre bir VPS paketi seçimi yapabilirsiniz. Trafik olarak baktığmızda 1 Gbps Port hız ile tüm paketlerin sınırsız olduğunu görürüz. Bunun dışında sizi seçim yapmaya itecek olan özellikler de vardır. VDS sanal sunucu kiralama seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Örneğin Ram tüm paketlerde farklıdır. 2 GB’dan 16 GB’a kadar değişen bir aralık olduğunu görürüz. Disk alanı da 30 GB’dan başlayarak yükselir ve maksimum 200 GB olduğu VPS sanal sunucu paketi mevcuttur. Üstün veri merkezi, yüksek performans ve satış sonrasında da devam eden kurumsal destek tüm paketlerimiz için geçerlidir.

Bir sanal sunucu VDS aldınız diyelim ve mevcut disk alanı size yetersiz gelmeye başladı. Bu durum bizim için asla bir sorun değildir. Ek disk paketi alabilir ve mevcut alanınızı bu şekilde genişletebilirsiniz. CPU ve Ram yükseltme işlemlerini de sorunsuzca yapabilirsiniz. Öncelikle ihtiyaç duyduğunuz kadar kaynağa sahip bir VDS sunucusunu seçerek işe başlayabilirsiniz. Daha sonra ise paketinizi yükseltebilir ya da disk, Cpu, ram yükseltme gibi işlemler yapabilirsiniz.

Tüm VDS sunucularımız için % 99.9 uptime garantisi sunarız. Bu da demek olur ki; tüm VDS sunucularımızdan kesintisiz hizmet alırsınız. Web siteniz ne kadar çok ziyaretçi ağırlarsa ağırlasın yavaşlama sorunu ile karşılaşılmaz ve kesintisiz olarak insanların erişimine açık olur. VDS sunucu paketlerimizi aldığınızda üstün nitelikli cihazlarımız sayesinde herhangi bir limite takılmazsınız. Yüksek performans elde etmiş olursunuz. Eğer web siteniz ya da siteleriniz için yüksek hızda bir VDS sanal sunucusu istiyorsanız SSD diskli paketlerimiz ile bu hızı rahatlıkla yakalayabilirsiniz.
Size sunmuş olduğumuz VDS sanal sunucularımızın bakımını ve optimizasyonunu biz üsteniriz. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan zamanı geldiğinde tüm sunucularımızın bakımı ve optimizasyonu tarafımızca yapılır. Server yönetim ekibimiz bu alanda titizlikle çalışmalarını yürütür. Canlı desteğe bağlanarak VDS sanal sunucu hakkında sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Ekibimiz her zaman için size destek olmak için vardır. VDS sunucularının özellikleri, paketlerdeki farklılıklar, kullanım şekli gibi konularda bilgi alabilirsiniz.
Bizden alacağınız VDS sanal sunucularında SSD disk kullanılır. Bu sunucular web sitenizin maksimum hızda çalışmasını sağlar. Eğer siz de web sitenizin yüksek performansta, kesintisiz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız SSD VDS sunucu paketlerini tercih etmenizi öneririz. Hosting hizmeti bir web sitesinin erişimi ve ulaşılabilirliği açısından çok önemli bir yere sahiptir. Bazı durumlarda ise alınan hosting hizmeti tek bir sunucu üzerinden olması sebebiyle yeterli gelmez. Web sitesinin içerik kapasitesi ve ziyaret edilme sayısı VDS sunucusuna olan ihtiyacı belirler.
Windows, CentOS, Ubuntu, Debian işletim sistemleri ile VDS sunucularını kullanabilirsiniz. Ana kaynak ile VDS sanal sunucu işletim sistemleri farklı olabilir. Bu durumda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Yönetim panelimiz üzerinden işletim sisteminize ait bilgileri görebilrsiniz. Ayrıca bu yönetim paneline istediğiniz yerden erişebilme şansınız vardır.

Bizden satın aldığınız tüm sunucular için istediğiniz zaman teknik destek alabilirsiniz. Sunucularımızda genel olarak kurulum ve kullanım kolaylığını gözetsek de internet ortamında her zaman için teknik desteğe ihtiyaç duyulabileceğinin bilincindeyiz. Teknik ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Sorun çözümünde özel olarak yetişmiş olan ekibimiz sayesinde yaşadığınız her sorun kısa sürede çözüme ulaştırılır. Sanal sunucu VDS için teknik deseteğe hazırız.

Yönetim paneli, sunucunuz üzerinde yaptığınız iş ve işlemleri takip etmenizi sağlar. Bu yönetim paneli sayesinde VDS sanal sunucunuza format atabilirsiniz. Bunun yanında sorun yaşadığınızda kapatıp açarak sorunu gidermeye çalışabilirsiniz. Aylık trafik takibinizi yine bu sunucu yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzeri farklı VDS sanal sunucu paketlerinde limitsiz tarafik hakknıız bulunur. O nedenle paketi aşma ya da limiti doldurma gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak site yönetimi anlamında bu veriye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun yanında VDS sanal sunucu yönetim paneli üzerinden kök erişim izniniz de mevcuttur.

•VDS sanal sunucularında bir VDS sunucusunda yaşanan problem diğer sunucuları etkilemez. •Kaynaklar VDS’de sabittir. Bir sunucunun kullandığı kaynak miktarı diğer sunucuların kaynağını ihlal etmez. VPS’den en önemli farkının bu olduğunu söyleyebiliriz. •Fiyat aralığı olarak baktığımızda VDS sunucuları daha pahalıdır. Ancak bizi tercih ettiğinizde ucuz VDS sunucu paketlerine erişebilirsiniz. •Ancak büyük ölçekli web siteleri için uygun fiyatlı da olsa VPS sunucuları yeterli olmayacağı için tercih edilmemelidir. •VDS’de kaynaklar donanımsal olarak ayrılmıştır. VPS’de ise kaynaklar yazılımsal olarak bölünmüştür. •Ana sunucuda sıkıntı olması tüm VPS sunucularını etkiler. •VDS sunucularından birine yapılan bir saldırı, diğer sunucuları asla etkilemeyecektir.
Sanal Sunucu Kiralama
Sanal Sunucu
Sunucu Kiralama
Sunucu Satın Al
Server Satın Al
Server Kirala
vds kirala
vps kirala