Sanal Sunucu Kirala %20 İndirim Fırsatını Kaçırma !!
0
Gün
0
Saat
0
dakika
0
Saniye

Sunucu Barındırma

Sunucu barındırma hizmetimiz ile güçlü networkun farkına varın. Istanbul TIER III Veri merkezinde co-location hizmeti vermekteyiz. Limitsiz trafik, 24 saat destek ve uygun fiyat

Intro

Güçlü Altyapı, Sorunsuz Performans, Kesintisiz Hizmet!

Starter

765 ₺ /aylık

1U Rack Sunucu
1 Amper Enerji
1 Gbps Network
10 Gbps Port
/32 İp Adresi
Serverius Koruma

Enterprise

1465 ₺ /aylık

4U Rack Sunucu
2 Amper Enerji
1 Gbps Network
10 Gbps Port
/32 İp Adresi
Serverius Koruma

Ultimate

5915 ₺ /aylık

21U Rack Sunucu
5 Amper Enerji
1 Gbps Network
10 Gbps Port
/32 İp Adresi
Serverius Koruma

Bir sorunuz mu var veya daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Yardım etmek için buradayız!

By Weridata Ekibi

Kaliteli & Prestijli Markalar

4.9 / 5 Oy

5 Yıldızlı Hosting

Müşteri yorumları, hizmetlerimizin kalitesini ve müşteri memnuniyetini yansıtır. Müşterilerimizin geri bildirimleri, sürekli gelişimimiz ve mükemmeliyet için çabamızın bir parçasıdır.

Sunucu Barındırma

Bu sanal sunucu hizmeti, işlerimi hızlandırmamı sağladı. Sunucunun hızı ve güvenilirliği, işlerimi sorunsuz bir şekilde yürütmemi sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sunucu BarındırmaSunucu BarındırmaSunucu BarındırmaSunucu BarındırmaSunucu Barındırma
Ayşe Yılmaz
Sanal Sunucu
Sunucu Barındırma

Müşteri hizmetleri her zaman yardımcı oldu. Herhangi bir sorunla karşılaştığımda, 7/24 teknik destek ekibi hemen yardımcı oldu. Bu, işlerimi aksamadan devam ettirmemi sağladı.

Sunucu BarındırmaSunucu BarındırmaSunucu BarındırmaSunucu BarındırmaSunucu Barındırma
Mehmet Öztürk
Borsa Sunucusu
Sunucu Barındırma

Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımlı özellikleri sayesinde, sunucu yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu hizmeti kullanmaya başladığımdan beri çok zaman kazandım.

Sunucu BarındırmaSunucu BarındırmaSunucu BarındırmaSunucu BarındırmaSunucu Barındırma
Fatma Demir
Web Hosting

Borsa sunucusu, borsa işlem platformlarının çalıştığı ve yatırımcıların alım-satım emirlerini ilettiği sunuculardır.

Borsa sunucuları, yüksek işlem hacmi ve hızlı emir iletimi gerektiren borsa işlemleri için hayati öneme sahiptir.

Borsa sunucuları, yatırımcıların emirlerini borsa işlem platformuna gönderdikleri arayüzleri barındırır. Bu emirler işlem platformuna iletilir ve uygun fiyatla eşleştirilerek gerçekleşir.

Borsa sunucuları, yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. Borsalar, güvenliği artırmak için çeşitli güvenlik önlemleri alır, örneğin veri şifreleme, güvenli internet bağlantısı ve anti-virüs yazılımları kullanır.

Borsa sunucularının yüksek performansı, teknolojik altyapının güçlü olması ve yatırımcıların hızlı emir iletimi yapabilmesi için gerekir. Borsalar, işlem platformlarını ve sunucularını sürekli olarak güncelleyerek, yatırımcılara hızlı emir iletimi ve doğru fiyatlandırma sağlamak için çalışırlar.

Tüm VDS sunucularımız için % 99.9 uptime garantisi sunarız. Bu da demek olur ki; tüm VDS sunucularımızdan kesintisiz hizmet alırsınız. Web siteniz ne kadar çok ziyaretçi ağırlarsa ağırlasın yavaşlama sorunu ile karşılaşılmaz ve kesintisiz olarak insanların erişimine açık olur. VDS sunucu paketlerimizi aldığınızda üstün nitelikli cihazlarımız sayesinde herhangi bir limite takılmazsınız. Yüksek performans elde etmiş olursunuz. Eğer web siteniz ya da siteleriniz için yüksek hızda bir VDS sanal sunucusu istiyorsanız SSD diskli paketlerimiz ile bu hızı rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

Size sunmuş olduğumuz İdealdata Borsa Sunucularımızın bakımını ve optimizasyonunu biz üsteniriz. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan zamanı geldiğinde tüm sunucularımızın bakımı ve optimizasyonu tarafımızca yapılır. Server yönetim ekibimiz bu alanda titizlikle çalışmalarını yürütür. Canlı desteğe bağlanarak VDS sanal sunucu hakkında sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Ekibimiz her zaman için size destek olmak için vardır. VDS sunucularının özellikleri, paketlerdeki farklılıklar, kullanım şekli gibi konularda bilgi alabilirsiniz.

Bizden alacağınız İdealdata Borsa Sunucularında SSD disk kullanılır. Bu sunucular web sitenizin maksimum hızda çalışmasını sağlar. Eğer siz de web sitenizin yüksek performansta, kesintisiz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız SSD VDS sunucu paketlerini tercih etmenizi öneririz. Hosting hizmeti bir web sitesinin erişimi ve ulaşılabilirliği açısından çok önemli bir yere sahiptir. Bazı durumlarda ise alınan hosting hizmeti tek bir sunucu üzerinden olması sebebiyle yeterli gelmez. Web sitesinin içerik kapasitesi ve ziyaret edilme sayısı VDS sunucusuna olan ihtiyacı belirler.

Windows, CentOS, Ubuntu, Debian işletim sistemleri ile VDS sunucularını kullanabilirsiniz. Ana kaynak ile VDS sanal sunucu işletim sistemleri farklı olabilir. Bu durumda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Yönetim panelimiz üzerinden işletim sisteminize ait bilgileri görebilrsiniz. Ayrıca bu yönetim paneline istediğiniz yerden erişebilme şansınız vardır.

Bizden satın aldığınız tüm sunucular için istediğiniz zaman teknik destek alabilirsiniz. Sunucularımızda genel olarak kurulum ve kullanım kolaylığını gözetsek de internet ortamında her zaman için teknik desteğe ihtiyaç duyulabileceğinin bilincindeyiz. Teknik ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Sorun çözümünde özel olarak yetişmiş olan ekibimiz sayesinde yaşadığınız her sorun kısa sürede çözüme ulaştırılır. Sanal sunucu VDS için teknik deseteğe hazırız.

Yönetim paneli, sunucunuz üzerinde yaptığınız iş ve işlemleri takip etmenizi sağlar. Bu yönetim paneli sayesinde VDS sanal sunucunuza format atabilirsiniz. Bunun yanında sorun yaşadığınızda kapatıp açarak sorunu gidermeye çalışabilirsiniz. Aylık trafik takibinizi yine bu sunucu yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzeri farklı VDS sanal sunucu paketlerinde limitsiz tarafik hakknıız bulunur. O nedenle paketi aşma ya da limiti doldurma gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak site yönetimi anlamında bu veriye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun yanında VDS sanal sunucu yönetim paneli üzerinden kök erişim izniniz de mevcuttur.

•İdealdata Borsa Sunucularında bir VDS sunucusunda yaşanan problem diğer sunucuları etkilemez.
•Kaynaklar VDS’de sabittir. Bir sunucunun kullandığı kaynak miktarı diğer sunucuların kaynağını ihlal etmez. VPS’den en önemli farkının bu olduğunu söyleyebiliriz.
•Fiyat aralığı olarak baktığımızda VDS sunucuları daha pahalıdır. Ancak bizi tercih ettiğinizde ucuz VDS sunucu paketlerine erişebilirsiniz.
•Ancak büyük ölçekli web siteleri için uygun fiyatlı da olsa VPS sunucuları yeterli olmayacağı için tercih edilmemelidir.
•VDS’de kaynaklar donanımsal olarak ayrılmıştır. VPS’de ise kaynaklar yazılımsal olarak bölünmüştür.
•Ana sunucuda sıkıntı olması tüm VPS sunucularını etkiler.
•VDS sunucularından birine yapılan bir saldırı, diğer sunucuları asla etkilemeyecektir.